73.00 Lei
SKU: CP-29
Suportul de indicatoare poate fi montat pe stalpii de delimitare comercializati de noi sau pe alti stalpi de plastic cu diametru de 63-64mm.
Este utilizat pentru dispunerea indicatoarelor rutiere/de atentionare sau pentru oglinzile convexe.
Suportul de indicatoare poate fi montat pe stalpii de delimitare comercializati de noi sau pe alti stalpi de plastic cu diametru de 63-64mm.
Suportul de indicatoare este utilizat pentru dispunerea indicatoarelor rutiere/de atentionare sau pentru oglinzile convexe.
Se poate utiliza in trafic, fabrici, institutii, parcari, aeroport, staii de autobus, gari, scoli, spitale, locuri aglomerate unde este nevoie de avertizare/directionare.
Se poate monta pe el si oglinda rutiera convexa, perfectă pentru a fi utilizată în intersecții, pe drumuri înguste, în curbe abrupte, pe drumuri cu vizibilitate redusă și în orice alte zone de exterior, pentru a preveni accidente neașteptate prin eliminarea punctelor oarbe.
Se monteaza direct pe stalpul de plastic, fara a fi nevoie de benzi adezive sau silicon.
Dimensiune: Ø28cm(diametru) x 38cm(h) x (grosime)7cm
In gama noastra de produse, categoria Protectii uz casnic si Protectii industriale mai gasiti si alte articole utile pentru siguranta.
Te asteptam si pe Facebook sa ne impartasesti parerea ta despre produsele CAR BOY KIDLAND
Acest produs este foarte apreciat de partenerii nostri din retail si gaseste la raft si in:
Prezentare: 1 buc
Destinatie: Protectii uz casnic si industrial
Caracteristici cheie: reutilizabil, sistem de siguranta, delimitare, directionare
Material - plastic
Montare: aplicare directa pe bara stalpului de plastic, fara adezivi sau silicon
Dimensiuni: Ø28cm(diametru) x 38cm(h) x (grosime)7cm
Culori disponibile - alb
Greutate: 0.320 gr